Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Domy Zarzeczany – Oferty sprzedaży i najmu domów na Podlasiu

9 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

9 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

160 000 zł141 m² 198,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:807 m²

Idealne miejsce na stworzenie wymarzonego domu lub prestiżowej inwestycji. W ofercie działka o powierzchni 807 m , zabudowana budynkiem do generalnego remontu lub wyburzenia, co daje pełną.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

Rynek pierwotny

Dom wolnostojący Załuki

Załuki(Zarzeczany + 12 km)

619 000 zł160 m² 3 868,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 427 m²

Nowa inwestycja w Załukach (15min od Białegostoku) równa się ogromnym możliwościom. Oferujemy wolnostojące domy parterowe o powierzchni ok. 160m , wybudowane na naprawdę przestronnych.

Szczegóły ogłoszenia

Domek letniskowy

Bondary(Zarzeczany + 19 km)

395 000 zł25 m² 15 800 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 215 m²

Zapraszamy do zapoznania z ofertą sprzedaży domku letniskowego w miejscowości Bondary, położonej w gminie Michałowo w województwie podlaskim nad rzeką Narew i Zalewem.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący Plebanowo

Plebanowo(Zarzeczany + 16 km)

4 500 000 zł83 800 m² 53,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:83 800 m²

Na sprzedaż wyjątkowe, ekologiczne gospodarstwo rolne w miejscowości Plebanowo, gm. Krynki.To idealne miejsce dla osób szukających ciszy, spokoju i bliskości natury, a także dla.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem Rybaki

Rybaki(Zarzeczany + 21 km)

399 000 zł129 m² 3 093,02 zł/m²

 

Rodzaj domu:gospodarstwo rolne

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:658 m²

Na sprzedaż: dom letniskowy w Rybakach (gm. Narew) - idealna lokalizacja pod agroturystykę Oferujemy na sprzedaż wyjątkową nieruchomość położoną w miejscowości Rybaki, w gminie.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący Narew

Narew(Zarzeczany + 24 km)

579 000 zł139,40 m² 4 153,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 359 m²

| nowy, murowany dom wolno stojący w stanie developerskim zlokalizowany w centrum miejscowości Narew nad rzeką Narew, powiecie hajnowskim w odległości 25 km od Bielska Podlaskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Nowa Łuka

Nowa Łuka(Zarzeczany + 20 km)

400 000 zł139,57 m² 2 865,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 264 m²

Na sprzedaż wyjątkowy dom drewniany położony w malowniczej miejscowości Nowa Łuka, zaledwie kilka minut drogi od jednego z najbardziej urokliwych akwenów Podlasia Zalewu Siemianówka. Opis.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z garażem Folwarki Małe

Folwarki Małe(Zarzeczany + 21 km)

563 000 zł132 m² 4 265,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 181 m²

Ogłoszenie dotyczy projektu domu 132 m2 z działką 1181m2 w Folwarkach Małych gmina Zabłudów, wybudowanego do stanu surowego zamkniętego z wykonaną elewacją zewnętrzną. Istnieje.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Zabłudów

Zabłudów(Zarzeczany + 25 km)

950 000 zł150 m² 6 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:631 m²

Na sprzedaż funkcjonalny dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej ok. 150 m , położony w spokojnej i zielonej miejscowości Zabłudów, na działce o powierzchni 630 m .

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Dąbrowskiego

Narew(Zarzeczany + 24 km)

470 000 zł160 m² 2 937,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 133 m²

Perełka na Podlasiu dom z klimatem i dużą działką! Na sprzedaż wyjątkowy dom wolnostojący w miejscowości Narew (ok. 35 km od Białegostoku). Idealne miejsce dla osób szukających.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij